У частині Київського району введений карантин через сказ кота
29 жовтня 2018 17:04 Оперативна інформація
У частині Київського району введений карантин через сказ кота У Київському районі домашній кіт, який хворів на сказ, вкусив свою господиню.

Як повідомили в управлінні Держпродспоживслужби в місті Харкові, надзвичайна подія трапилася 23 жовтня. За словами постраждалої, яка проживає в квартирі по вулиці Багалія, 3, якийсь час тварина почувалася дуже погано. Жінка спробувала надати коту допомогу, але він її вкусив, а наступного дня помер.

Постраждала звернулася по медичну допомогу до міської поліклініки №26. Ще через день лабораторні дослідження підтвердили у кота діагноз «сказ».

У зв'язку з цим, згідно з розпорядженням начальника Харківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області, в місті Харкові були встановлені карантинні обмеження на території Київського району, обмеженій вулицями Кирпичова, Політехнічною, Мистецтв, Максиміліанівською, Пушкінською. На цій території лікарі ветеринарної медицини проводять поквартирний обхід з метою виявлення хворих тварин і вакцинації здорових тварин проти сказу.

Постраждала жінка перебуває на амбулаторному лікуванні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини