У частині Новобаварського району введено карантин через сказ кота
15 грудня 2017 16:51 Оперативна інформація
У частині Новобаварського району введено карантин через сказ кота У домашнього кота в Новобаварському районі виявлено сказ.

Як повідомили в управлінні Держпродспоживслужби в Харкові, 6 грудня в одній з квартир по вул. Москалівській захворів кіт - він почав кашляти і змінив звичну поведінку. Як розповіли господарі тварини, він ніколи не виходив на вулицю і не був вакцинований проти сказу.

Протягом декількох днів кота лікували в одній з ветклініки, потім в держустанові, та через п'ять днів кіт помер. Тварину доставили до відділку профілактики сказу, а потім - на лабораторне дослідження, яке підтвердило захворювання кота.

Зазначимо, що тварина встигла напасти на одного з членів сім'ї. Зараз потерпілий знаходиться на лікуванні в одній з міських лікарень.

Згідно з розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в місті Харкові були встановлені карантинні обмеження на території Новобаварського району, обмеженою річкою Лопань, вул. Світланівською, вул. Лютівською, вул. Вагонною, вул. Конторською і пров. Монгольським. На цій території лікарі ветеринарної медицини проводять поквартирний обхід з метою вакцинації домашніх тварин проти сказу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини