У частині Основ'янського району введений карантин через сказ кішки
31 серпня 2017 17:56 Оперативна інформація
У частині Основ'янського району введений карантин через сказ кішки У домашньої кішки в Основ'янському районі виявлено сказ.

Як повідомили сьогодні, 31 серпня, в управлінні Держпродспоживслужби в місті Харкові, чотири дні тому мешканка району, 1995 року народження, вигулювала собаку. Під час прогулянки собака наблизився до кішки, яка лежала на узбіччі дороги. Та повела себе агресивно, напала на собаку і вкусила жінку, яка намагалася розборонити тварин.

Наступного дня кішка, яка належала жителеві району, померла. Лабораторне дослідження підтвердило у неї захворювання на сказ.

Постраждала жінка звернулася по допомогу до міської клінічної лікарні №2 і в даний час знаходиться в реанімації.

За інформацією управління Держпродспоживслужби, в осередку сказу знаходяться ще сім собак та 17 котів, яких зараз вакцинують за вимушеною схемою.

Згідно з розпорядженням головного державного інспектора ветеринарної медицини в місті Харкові, були встановлені карантинні обмеження на території Основ'янського району, обмеженій пров. Маршака, вул. Маршака, вул. Томською, вул. Кіквідзе, вул. Нечуй-Левицького. Зараз на цій території лікарі ветеринарної медицини проводять подворовий обхід з метою вакцинації домашніх тварин проти сказу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини