У частині Шевченківського району введений карантин через сказ кішки
15 грудня 2020 17:30 Суспільство
У частині Шевченківського району введений карантин через сказ кішки У частині Шевченківського району введені карантинні заходи через сказ домашньої кішки, яка вкусила власницю.

Інцидент стався в квартирі по пр. Л. Свободи, 35-в. Протягом місяця півторарічна кішка хворіла і отримувала допомогу в одній із приватних ветеринарних клінік міста. При спробі надання лікувальної допомоги кішка покусала господиню. 11 грудня тварина загинула. Жінка звернулася до травмпункту міської поліклініки №26.

Згідно зі звітом про результати дослідження Харківської обласної державної лабораторії державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, було встановлено позитивний результат на сказ. Зараз постраждала перебуває на лікуванні в лікарні №2.

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді був накладений карантин на частину території Шевченківського району, обмежену пр. Перемоги, пр. Л. Свободи, вул. Ахсарова та затверджений план заходів з метою ліквідації вогнища сказу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини