У дитячих садках дотримуються маскового режиму, введеного в місті
29 січня 2016 15:57 Освіта
У дитячих садках дотримуються маскового режиму, введеного в місті У дошкільних установах міста Харкова дотримується масочний режим і вживаються всі заходи для попередження зростання захворюваності на ГРВІ.

Як повідомили в Департаменті освіти, станом на сьогодні, 29 січня, дитячі садки міста відвідують 57,6% дошкільнят. Зокрема, 39% дітей відсутні за сімейними обставинами, 2,3% дітей не відвідують дитячий садок у зв'язку із захворюванням на грип та ГРВІ, 1,1% дітей - у зв'язку з іншими захворюваннями.

Сьогодні, 29 січня, журналісти дізналися, як дотримуються заходів безпеки та маскового режиму у дитячому садку №410 на Північній Салтівці. Там всіх батьків пускають до приміщення тільки в масках і бахілах. У пов'язках повинні бути і всі вихователі установи. У кожної дитини, яка приходить до групи, вимірюють температуру і проводять її медогляд.

Як повідомила завідувачка дитячого садка Людмила Сиромятнікова, профілактичні роботи проводять в кожній групі протягом усього дня. У дитячому закладі роблять вологе прибирання, проводять кварцування, дотримуються режиму дезінфекції, провітрюють приміщення. Також діти отримують більш вітамінізоване харчування.

Вихователі в дитячому садку ведуть роз'яснювальні бесіди як з дітьми, так і з їхніми батьками. За словами педагогів, це допомагає, і кількість дітей, які зараз хворіють, в межах норми.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини