У «ЄрміловЦентрі» пройде виставка робіт художників з Німеччини
04 жовтня 2017 11:43 Культура
У «ЄрміловЦентрі» пройде виставка робіт художників з Німеччини Роботи німецьких авторів, які брали участь у щорічному конкурсі «Художній приз Нюрнберзьких новин», представлять у центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».

Цей конкурс проходить в Німеччині вже 25 років. Заснував його видавничий дім «Нюрнберзька преса» і одна з найбільших газет «Нюрнберзькі новини» для регіонів Середньої Баварії для підтримки авторів та залучення інтересу до сучасного мистецтва.

У Харкові - місті-побратимі Нюрнберга - будуть представлені роботи 45 авторів. Відвідувачі виставки зможуть побачити творчість художника Сіда Гастля (перша премія 2017 року), скульптора Игнаца Хубера (друга премія 2017 року), художників Гюнтера Паулі і Йенса Вольраба (обидва - третя премія 2017 року).

«Йенс Вольраб перетворює свої полотна на килими з фарб. Влада в його світі, безумовно, належить кольором. Він передає радість, мерехтить і виблискує жорсткими контрастами, не оминаючи при цьому гармонію», - відзначили, зокрема, в «ЄрмиловЦентрі».

Також харків'яни зможуть поспілкуватися з художницею Христине Хагнер, яка візьме участь у роботі експозиції. Дизайнер, художник-графік Христине Хагнер працювала для відомої порцелянової фабрики «Rosenthal» (заснована Філіпом Розенталем у місті Зельбі в 1879 році).

Зазначимо, що виставка пройде за підтримки Муніципалітету міста Нюрнберга, Будинку Нюрнберга в Харкові, Департаменту міжнародного співробітництва. Ця експозиція - приклад підтримки і розвитку взаємин між містами-партнерами і побратимами, міжкультурного діалогу Харкова і Нюрнберга, України та Німеччини, культурна дипломатія в дії.

Відкриття виставки відбудеться 6 жовтня о 18:00 за адресою: пл. Свободи, 4. Експозиція буде відкрита місяць - до 6 листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини