У Фрунзенському районі відкрили філію поліклініки №20
24 грудня 2014 15:37 Медицина
У Фрунзенському районі відкрили філію поліклініки №20 У будинку по вул. Туркестанській, 22 сьогодні, 24 грудня, відкрили терапевтичне відділення №4 Харківської міської поліклініки №20.

У новому відділенні є  три лікарських кабінети, процедурний кабінет, реєстратура, денний стаціонар та ізолятор для інфекційних хворих. Тепер жителям Фрунзенського району не доведеться добиратися до основної будівлі поліклініки №20 по вул. Конюшина.

«Ми відкриваємо філію міської поліклініки №20 за заявками харків'ян, адже не у всіх жителів цього району є можливість добиратися до основної будівлі поліклініки», - зазначив сьогодні на сесії міської ради Харківський міський голова Геннадій Кернес.

Також мер повідомив, що в районі Ферганської і Туркестанської вулиць наступного року буде відкрито новий дитячий садок. Як зазначив міський голова, в приміщенні в найкоротші терміни буде зроблений ремонт, і дитсадок зможуть відвідувати 250 дітей.

У відкритті відділення №4 взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан та директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

Світлана Горбунова-Рубан повідомила, що в новому відділенні отримати кваліфіковане медичне обслуговування зможуть близько 9 тис. чоловік, які проживають на території Туркестанського житлового масиву. Вона підкреслила, що в Україні вже не перший рік йде мова про впровадження медичної реформи, і Харків виконує головний принцип сфери охорони здоров'я - робить все, щоб зробити медичне обслуговування більш доступним для городян за місцем їх проживання.

У свою чергу Юрій Сороколат зазначив, що відділення розраховане на доросле населення. За його словами, у найближчих будинках проживає дуже багато людей похилого віку, яким тепер не потрібно буде їздити до поліклініки, яка знаходиться приблизно за 7 км.

Директор департаменту охорони здоров'я повідомив, що до відкриття нове відділення готували понад півроку. За цей час в нежитлових приміщеннях провели капітальний ремонт, повністю замінили систему водопостачання, водовідведення, опалювальну систему, встановили нові вікна, закупили меблі і все необхідне обладнання, зокрема, апарат УВЧ та електрокардіограф. Так що з нового року у відділенні №4 городяни зможуть отримати консультацію лікаря-терапевта, здати проби на аналізи, зробити необхідні щеплення і пройти маніпуляційні процедури. Крім того, по вівторках у відділенні пацієнтів прийматимуть лікар-невропатолог, лор і офтальмолог.

Зазначимо, приміщення по вул. Туркестанській, 22, де відкрився філіал міської поліклініки №20, капітально відремонтували в цьому році за рішенням виконавчого комітету міськради.

Нагадаємо, що з початку 2014 року були також відремонтовані приміщення житлового будинку по пр. Гагаріна, 174, де розмістилася філія дитячої клінічної лікарні №24.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини