У Харків прибули делегації 11 міст-партнерів
22 серпня 2013 16:24
У Харків прибули делегації 11 міст-партнерів Делегації 11 міст-партнерів з 10 країн світу прибули сьогодні, 22 серпня, до Харкова.

Це представники таких міст, як Білосток (Польща), Генуя (Італія), Даугавпілс (Латвія), Каунас (Литва), Нижній Новгород (Росія), Новосибірськ (Росія), Нюрнберг (Німеччина), Рига (Латвія), Познань (Польща), Санкт-Петербург (Росія), Теджон (Республіка Корея).

Завтра очікується приїзд делегацій з Анкари (Туреччина), Бєлгорода (Росія), Кутаїсі (Грузія).
 
Всі представники міст-партнерів візьмуть участь у святкових заходах, присвячених Дню міста.
 
Найчисленніша делегація з міста Санкт-Петербурга - 17 чоловік - включає в себе представників ветеранських організацій Санкт-Петербурга і Ленінградської області, в тому числі учасників Великої Вітчизняної війни.
 
Також у святі візьме участь делегація словенської компанії «РІКО».

Для участі у святкових заходах з нагоди Дня міста також запрошені керівники дипломатичних, консульських установ та іноземних представництв, що працюють в місті Харкові.
 
Зазначимо, 23 серпня в 16:00 відбудеться підписання Угоди про встановлення партнерських відносин між містом Харковом та містом Теджон (Республіка Корея). О 17:00 пройде прийом Харківського міського голови Геннадія Кернеса делегацій міст України та зарубіжних міст-партнерів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини