У Харкові відзначають День Соборності та Свободи
22 січня 2014 10:16
У Харкові відзначають День Соборності та Свободи Покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку відбулося сьогодні, 22 січня, з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

У церемонії взяли участь представники міської та обласної влади, громадських організацій, духовенства, харків'яни, а також представники Генеральних консульств Польщі та Російської Федерації, Почесного консульства Вірменії.
 
«Подія, яка зібрала всіх нас сьогодні тут разом, має дуже велике значення. Соборність - це державність, єднання народу. Подивіться, хто сьогодні прийшов до пам'ятника: представники всіх культурних товариств, всіх релігійних конфесій, і коли в цей день люди порушують найсвятіші постулати державності, то дати цьому оцінку дуже складно», - зазначила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
 
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав усіх харків'ян зі святом і підкреслив, що за роки соборності український народ пройшов через безліч випробувань і цим зміг довести, що сила народу в його єднанні і тільки разом можна творити майбутнє України.
 
Також до Дня Соборності та Свободи в Харкові пройде низка заходів. Так, в обласній бібліотеці відбудеться тематична інформаційна година «Свято Соборності - символ єднання» та історичне досьє «Одна, єдина, нероздільна, вільна Україна». Також пройдуть фінал чемпіонату області серед юнаків та дівчат до 12 років з шахів, зустрічі-консультації з молоддю з питань євроінтеграції.
 
Довідка. День Соборності та Свободи України встановлено указом Президента від 30 грудня 2011 року (№ 1209/ 2011). Раніше, з 1999 року, в Україні 22 січня відзначали День Соборності. Свято було приурочене до дня, коли в 1919 році в Києві було проголошено Акт об'єднання українських земель - Західноукраїнської Народної Республіки та Української Народної Республіки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи У Харкові відзначають День Соборності та Свободи

Друкувати
Останні новини