У Харкові знімають фільм про «матч смерті»
05 липня 2011 11:22
У Харкові знімають фільм про «матч смерті» Знімання художнього фільму «Матч» про трагічні події 1942 року триває у центрі Харкова. У фільмі знімаються відомі російські актори Ліза Боярська і Сергій Безруков.

Знімання проходить у центрі міста. Вул. Римарська виконує роль київського Хрещатика. Сам же центр Харкова на час зйомок перетвориться на Київ 1942-го. Найбільш придатними місцями режисерам видалися пров. Грабовського та Бурсацький узвіз. У фільмі також з'являться Чоботарська, Червоножовтнева, Університетська вулиці Харкова. 5 липня зйомки проходять по вул. Квітки-Основ'яненко і вул. Університетській. 
У масовці знімається харківська дітлашня. За один знімальний день батькам юних акторів пообіцяли від 80 до 100 гривень. Приїзд на знімальний майданчик Лізи Боярської та Сергія Безрукова очікується 6 липня.
Художній фільм «Матч» уже знімали в Києві. В основі сюжету кіно - реальна історія футбольного матчу між радянською і німецькою командами, зіграного в окупованій столиці України влітку 1942-го. Невдовзі після гри багато футболістів-киян опинилося в концтаборах, а деякі були розстріляні. Сергій Безруков у фільмі грає воротаря Миколу Трусевича, а Ліза Боярська - його кохану. На широкі екрани фільм має вийти навесні 2012 року, до 70-ї річниці подій.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті» У Харкові знімають фільм про «матч смерті»

Друкувати
Останні новини