У харківських автошколах ввели курс з оплати паркування
14 квітня 2021 10:28 Суспільство
У харківських автошколах ввели курс з оплати паркування Лекції про роботу муніципального паркування проводять для студентів автошкіл міста Харкова.

Керівник напрямку «Smart transport» Департаменту цифрової трансформації Дмитро Птушко повідомив, що в квітні минулого року у місті почалася реформа системи паркування з впровадженням цифрових продуктів, і дуже важливо, аби жителі міста та гості Харкова могли з легкістю скористатися будь-яким з доступних способів оплати паркування.

Тому лекції про сплату послуги включили до загального курсу кількох міських автошкіл, і у подальшому цей список планується розширити.

«Майбутні водії знатимуть правила паркування та зможуть уникнути штрафів. Крім того, це прищепить культуру коректної сплати за послугу муніципального паркування», - зазначив Дмитро Птушко.

Нагадаємо, що за паркування можна сплатити у декілька способів - через застосунок «Е-паркування», «Приват24», телеграм-бот @ParkingChatBot, смс, придбавши паркувальний талон/електронний абонемент, у терміналах на Центральному ринку. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини