У харківських бібліотеках проходять заходи до Дня безпечного Інтернету
06 лютого 2023 11:36 Культура
У харківських бібліотеках проходять заходи до Дня безпечного Інтернету Заходи, присвячені Дню безпечного Інтернету, організували у бібліотеках міста Харкова.

Як повідомили у Департаменті культури, для харків’ян підготували лекції, дискусії та вікторини, щоб обговорити потенційні загрози від онлайн-ресурсів, соціальних мереж та торгових майданчиків у мережі, а також навчити розпізнавати фейкову інформацію, правильно реагувати на спроби маніпулювання та аб’юзу.

Зокрема, бібліотека-філія № 11 сімейного читання Шевченківського району підготувала онлайн-тренінг «Інтернет-загрози для дітей». Відповівши на запитання тесту, діти дізнаються, які в інтернеті бувають загрози та як убезпечитись від них. А батьки отримають поради щодо того, як допомогти дітям використовувати технології критично. 

Своєю чергою в Центральній бібліотеці імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка Холодногірського району пройшла година корисної інформації «Кібер-подорож: очікування та реальність». Організатори заходу мали на меті привернути увагу відвідувачів книгозбірні різного віку до питання цифрової грамотності та правил безпеки в інтернеті. Зокрема, щоб вберегтись від шахраїв, користувачам порадили нікому не надавати свою особисту інформацію та паролі, не відкривати підозрілі електронні листи та встановити антивірус. 

Зазначимо, Міжнародний день безпечного Інтернету запровадили у 2004 році. Традиційно він проводиться у другий вівторок лютого. Цього року його відзначатимуть 7 лютого під гаслом «Разом для найкращого інтернету».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини