У харківських кінотеатрах покажуть новий українсько-італійський фільм
08 листопада 2016 10:43 Культура
У харківських кінотеатрах покажуть новий українсько-італійський фільм Новий українсько-італійський художній фільм «Гніздо горлиці» вийде в прокат українських кінотеатрів 10 листопада.

Як повідомили в ході прес-конференції представники творчої групи фільму, кінострічка стала сенсацією нинішнього Одеського кінофестивалю і отримала нагороду як кращий український фільм.

Фільм присвячений темі трудової міграції, яка стосується мільйонів українців, які виїжджають за кордон на заробітки. У центрі сюжету - історія жінки, яка поїхала на заробітки в Італію і залишає на батьківщині дочку. За словами виконавиці головної ролі актриси Римми Зюбіної, тема дуже актуальна в нинішній час.

Сюжет кінострічки заснований на сюжеті роману Василя Мельника «Гніздо горлиці». Фільм почали знімати в кінці 2013 року, основні зйомки проходили в 2014-2016 роках.

Як зазначив продюсер фільму Андрій Суярко, через два тижні фільм буде представлений на кінофестивалі в Мангеймі (Німеччина). Вчора він був показаний в Будапешті (Угорщина). Творча група сподівається, що фільм знайде визнання в Україні.

За словами Андрія Суярка, зараз в Україні досить мало вітчизняних кінострічок. «Для створення і випуску хорошого фільму необхідні гроші і талановиті режисери та актори. У нас дуже багато талантів, але завжди не вистачає коштів для створення фільму», - зазначив продюсер.

За його словами, необхідно шукати інвесторів. Держава підтримує вітчизняний кінематограф, але цих коштів недостатньо. «Нам важко, але ми на початку шляху. Ми сподіваємося, що українське кіно буде розвиватися», - підкреслив продюсер фільму.

7 листопада в харківському ТРЦ «Французький бульвар» відбувся допрем'єрний показ кінострічки. Також допрем'єрні покази пройдуть в 16-ти інших містах України, таких як Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Львів, Луцьк, Тернопіль, Біла Церква, Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Маріуполь, Сєвєродонецьк.

Всі прем'єри пройдуть за участю творців фільму - режисера Тараса Ткаченка, акторів-виконавців головних ролей - Римми Зюбіної, Наталії Васько, Миколи Боклана. 9 листопада, в день головної прем'єри фільму, в Київ приїде італійський актор Мауро Чіпріані, який також зіграв одну з головних ролей кінострічки.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини