У харківських лікарнях встановлюють сучасні фільтри для очищення води
20 липня 2022 13:37 Медицина
У харківських лікарнях встановлюють сучасні фільтри для очищення води У лікувальних закладах Харкова на системи загального водопостачання встановлюють фільтри для очищення води методом зворотного осмосу.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я, метод зворотного осмосу - найефективніший спосіб отримання чистої питної води.  Установка фільтрує воду на молекулярному рівні. Отримана після зворотного осмосу рідина не має шкідливих домішок, смаку і запаху, очищається від бактерій, солей, іржі, вірусів та інших шкідливих елементів, які виділяються з дренажем. Завдяки цьому методу вода очищується на 80-99,7%.

Фільтри мають встановити у Міській студентській лікарні, Міській клінічній лікарні №2, Міській клінічній лікарні №7, Міській клінічній лікарні №8, Міській клінічній лікарні №13, Міській клінічній багатопрофільній лікарні №17, Міській багатопрофільній лікарні №18, Міській клінічній багатопрофільній лікарні №25, Міському перинатальному центрі, Міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини