У харківських школах і дитячих садках будують нові стадіони
03 серпня 2018 12:22 Спорт
У харківських школах і дитячих садках будують нові стадіони 21 новий шкільний стадіон побудують у різних районах Харкова у 2018 році.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, практично всі об'єкти будуть здані до 1 вересня, а деякі - до 15 вересня.

Зокрема, зараз триває будівництво нового стадіону в гімназії №46 імені Ломоносова. Робітники готують там зони для встановлення нового спортивного спорядження, монтують огорожу, опори для вуличного освітлення і готуються вистилати штучне покриття на футбольному полі розміром 22 на 44 м.

Крім того, з одного боку футбольного поля буде майданчик з тенісними столами, з іншого - майданчик зі столами для армрестлінгу. Поруч побудують комбінований майданчик для занять баскетболом, стрітболом та волейболом. Також передбачена смуга для здачі нормативів (біг на сто метрів) і паралельно - смуга перешкод. Завершити роботи в гімназії планують до кінця серпня.

Як зазначив Олексій Чубаров, при реконструкції стадіонів міська влада враховує побажання батьків.

«Дітям, які навчаються в школах, хочеться грати в футбол, займатися баскетболом, волейболом на сучасному покритті. Відповідно, їхні батьки постійно звертаються з проханнями привести територію школи до ладу і створити спортивну інфраструктуру», - розповів директор департаменту.

Цього року також будуть побудовані нові міні-стадіони в п'яти дитячих садках.

Зазначимо, що з 2014 року, коли почала працювати міська програма «Шкільний стадіон», вдалося оновити спортивну інфраструктуру в більш ніж 60 навчальних закладах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини