У харківських школах проходять поглиблені медогляди
30 вересня 2014 16:04
У харківських школах проходять поглиблені медогляди Поглиблені медогляди проходять зараз у харківських школах.
Як повідомила сьогодні, 30 вересня, завідуюча дошкільно-шкільним відділенням міської дитячої поліклініки №4 Тетяна Горяшко під час медогляду в Харківській гімназії №47, в сферу їхньої відповідальності входять 20 шкіл, в яких навчається понад 10,5 тис. дітей. Дві бригади лікарів, які складаються з отоларинголога, ортопеда-хірурга, педіатра, стоматолога та окуліста, в першому навчальному півріччі проводять огляд учнів 5-8 класів, а в другому півріччі - 9-11. 

«У випадку виявлення захворювань ми не відправляємо дітей в лікарню, а даємо направлення батькам на додаткове обстеження. У Харкові є великі можливості для подальшого обстеження дітей після виявлення патології. Наприклад, на базі 17-ї міської лікарні відкрито кабінет для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату, з іншими проблемами можна використовувати можливості Інституту охорони здоров'я дітей та підлітків, також є багато спеціалізованих лікувальних установ для дітей», - зазначила Тетяна Горяшко. 

За її словами, торік у школярів найчастіше виявляли захворювання органів зору, кістково-м'язової, серцево-судинної та нервової систем, органів травлення. При цьому медики зазначили хоч і незначне, але все ж збільшення кількості захворювань. 

Як повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії №47 Олена Цигульова, в їхньому навчальному закладі медогляд пройдуть 646 дітей. Результати огляду потім будуть використані при формуванні підготовчої, спеціальної медичної і основної груп для занять фізкультурою. «Ми намагаємося стежити за станом здоров'я наших учнів, щоб не було перевантажень. Крім того, регулярно проводимо Дні здоров'я», - повідомила Олена Цигульова. 

Нагадаємо, щорічні поглиблені медогляди учнів проводяться в Харкові вже вшосте.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини