У харківських школах та дитсадках є вакансії для освітян
17 серпня 2017 16:21 Освіта
У харківських школах та дитсадках є вакансії для освітян Для вчителів і вихователів в закладах освіти Харкова є вільні вакансії.

Як повідомила сьогодні, 17 серпня, в прес-центрі міської ради директор Департаменту освіти Ольга Деменко, всього процес навчання в харківських школах та дитсадках забезпечують понад 22 тис. осіб, 13,5 тис. з яких - педагогічні працівники. Цього року в установи освіти прийшли працювати 111 молодих вчителів.

«Є зараз вакансії для вихователів і вчителів. У минулому році на державному рівні скасували обов'язкове відпрацювання протягом трьох років для випускників вишів, і багато хто з них не прийшли працювати до навчальних закладів. Раніше їх було більше. Але час ще є, і молоді люди, може бути, ще прийдуть в наші школи, дитячі садки і присвятять себе професії, яку обрали і якій навчалися п'ять років», - сказала Ольга Деменко.

Нагадаємо, в Харкові діють 469 навчальних закладів освіти, включаючи школи і дитсадки комунальної та приватної форм власності і 18 професійно-технічних училищ.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини