У «Харківських тепломережах» звернення до споживачів «Теплоенергоцентра Роганського промвузла» назвали маніпулятивним
13 жовтня 2021 14:17 ЖКГ
У «Харківських тепломережах» звернення до споживачів «Теплоенергоцентра Роганського промвузла» назвали маніпулятивним Звернення до споживачів ТОВ «Теплоенергоцентр Роганського промвузла» є маніпулятивним, а його суть - провокаційною.

Про це сьогодні, 13 жовтня, заявили в КП «Харківські теплові мережі».

У цьому зверненні «ТЕЦРП» вимагало від Харківської міської ради компенсацію різниці між економічно обґрунтованими і діючими тарифами на тепло і гарячу воду і загрожувало припинити теплопостачання мікрорайону 759-А Роганського житлового масиву.

Як зазначили в КП «ХТМ», викладена в зверненні інформація не відповідає дійсності, виходячи з наступного:

«1. Відповідно до ст. 25 Закону України «Про теплопостачання», теплопостачальні організації зобов'язані забезпечувати надійне постачання обсягів теплової енергії відповідно до умов договорів зі споживачами, а також норм і правил. Тобто, відповідальність за якісне і безперебійне надання послуги покладене чинним законодавством на ТОВ «ТЕЦРП».

2. Відповідно до умов договору про постачання природного газу з теплопостачальними організаціями, остаточний розрахунок за фактично отриманий природний газ здійснюється теплопостачальною організацією через 45 днів з початку розрахункового періоду. Тобто, підстави для припинення теплопостачання ТОВ «ТЕЦРП», а, відповідно, його споживачам в даний час відсутні.

3. Бюджетним кодексом України та Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачений порядок формування міських бюджетів. Відповідно до зазначеного порядку, вже здійснюються заходи щодо формування бюджету на 2022 рік, в якому і повинні бути передбачені кошти на відшкодування різниці між економічно обґрунтованими витратами всіх без винятку теплопостачальних організацій, які мають відповідну ліцензію, і тарифами на послуги з постачання теплом і гарячою водою, встановленими для жителів Харкова», - говориться у заяві підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини