У Харківській міській раді привітали медпрацівників
12 червня 2014 16:57
У Харківській міській раді привітали медпрацівників Святковий захід, присвячений наступаючому Дню медичного працівника, пройшов сьогодні, 12 червня, у Харківській міській раді. Заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан привітала присутніх медпрацівників і зачитала привітання зі святом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Ви - не просто медики, ви ще психологи, вихователі та ангели-охоронці наших життів. Коли нам погано фізично - немає нічого важливішого вашого «все буде добре». Найчастіше ми уникаємо ваших порад, обходячи лікарні стороною, але як сильно і з нетерпінням чекаємо вас, коли хочемо повернути втрачене здоров'я, а разом з ним - і довге щасливе життя! Дякуємо за вашу самовідданість і за те, що ви готові прийти на допомогу в будь-який момент!» - йдеться у привітанні міського голови.

Також працівників медичної сфери привітав директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат. Він зазначив, що в Харкові працює більше 20 тис. медпрацівників, і головне завдання влади - зробити все, щоб праця кожного з них була оцінена гідною зарплатою і хорошими умовами праці.

В рамках святкового прийому були вручені Почесні грамоти Харківської міської ради, Подяки Харківського міського голови та грамоти Департаменту охорони здоров'я лікарям швидкої та невідкладної допомоги, терапевтам, дільничним лікарям, медсестрам, акушерам, стоматологам, дерматологам. Також для них прозвучали пісні у виконанні лауреатів міжнародних конкурсів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини