У Харківській міськраді нагородили підприємців
29 серпня 2019 13:51 Місто
У Харківській міськраді нагородили підприємців Прийом, присвячений Дню підприємця, пройшов сьогодні, 29 серпня, у Харківській міській раді.

З професійним святом присутніх привітала директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

«Професію підприємця обирають сильні, мудрі, енергійні і талановиті люди. Вести власну справу - великий ризик, велика відповідальність, і ви це розумієте. Ви наповнюєте бюджет міста, створюєте нові робочі місця, підвищуєте конкурентну здатність вітчизняної продукції на світових ринках. Завдяки вашому професіоналізму будуються основи успішної економіки не тільки нашого міста, а й усієї країни. Сподіваюся, що ми й надалі підтримуватимемо добрі, партнерські стосунки, які були засновані на принципах взаємної поваги і розуміння. Для вас працює міська програма підтримки розвитку підприємництва, наш вебпортал, електронні сервіси. Думаю, спільними зусиллями ми доб'ємося ще більших результатів для економічного процвітання нашого міста», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Директор департаменту вручила підприємцям Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради, Подяки міського голови та Почесні грамоти Департаменту підприємництва та споживчого ринку. З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут.

Також підприємців привітав ректор Харківського державного університету харчування та торгівлі, Почесний громадянин міста Харкова Олександр Черевко. Він зазначив, що прийоми з нагоди професійних свят - гарна традиція міської влади.

«Харків завжди був підприємницьким містом і славився своїми ярмарками, великими підприємствами. Але на малому і середньому бізнесі також базується державний устрій, бо значна частина бюджету міста і держави формується підприємцями - вами. Дякую за вашу роботу», - сказав Олександр Черевко.

Також до нагороджених звернулися представники Державної фіскальної служби України, Спілки підприємців Харківської області. На прийомі для всіх гостей виступили артисти.

Зазначимо, що День підприємця відзначається в Україні щорічно у першу неділю вересня.

Довідка. За даними Головного управління ДФС у Харківській області, станом на 1 січня 2019 року в Харкові підприємницьку діяльність ведуть 110 тис. Фізичних осіб-підприємців. Найбільша кількість підприємств малого і середнього бізнесу зосереджена у сферах оптової та роздрібної торгівлі, послуг і промисловості.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини