У харківській підземці зіграли концерт
26 березня 2022 14:02 Культура
У харківській підземці зіграли концерт Відкриття музичного фестивалю «KharkivMusicFest-2022» пройшло сьогодні, 26 березня, на платформі однієї зі станцій Харківського метрополітену.

«Концерт поміж вибухів» - так назвали організатори заходу виступ музикантів. Струнний квінтет виконав для харків'ян твори Баха, Шуберта, Дворжака, Скорика, а також українські народні пісні, опрацьовані та написані молодим харківським композитором та диригентом Володимиром Богатирьовим.

«Це концерт класичної музики, яку виконуватимуть харків'яни для харків'ян заради єдності та в ім'я миру та свободи», - повідомили у Фонді товариства Харкова «Толока».

У відкритті фестивалю взяли участь голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов та Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мер Харкова зазначив, що ще місяць тому харків'яни думали провести цей фестиваль зовсім по-іншому. А сьогоднішній захід показав, що містяни вірять у мирне майбутнє, дуже згуртовані та знаходяться на вірному шляху.

«Харків довів, що мирне місто разом із військовими та теробороною може взяти до рук зброю та захищати рідну країну. Я пишаюся кожним із вас! Ви всі - герої! Наші військові обороняють Харків та віддають життя за свободу України, свободу наших дітей та на згадку про наших батьків. У найважчих умовах ми разом куємо перемогу і віримо у неї. Україна обов'язково переможе!» - наголосив міський голова.

1 223 / 5 000

Результаты перевода

«Концерт серед вибухів» – так назвали організатори заходу виступ музикантів. Струнний квінтет виконає для харків'ян Баха, Шуберта, Дворжака, Скорика, а також опрацювання українських народних пісень, написані молодим харківським композитором та диригентом Володимиром Богатирьовим. «Концерт класичної музики, яку виконуватимуть харків'яни для харків'ян заради єдності та в ім'я миру та свободи», - повідомили у Фонді товариства Харкова «Толока». У відкритті фестивалю взяли участь голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синегубов та Харківський міський голова Ігор Терехов. Ігор Терехов зазначив, що ще місяць тому харків'яни думали провести цей фестиваль зовсім по-іншому. Сьогоднішній захід показав, що харків'яни вірять у мирне майбутнє, дуже згуртовані та перебувають на вірному шляху. «Харків довів, що мирне місто разом із військовими та теробороною може взяти до рук зброю та захищати рідну країну. Я пишаюся кожним із вас. Ви всі – герої. Наші військові обороняють Харків та віддають життя за свободу України, свободу наших дітей та на згадку про наших батьків. У найважчих умовах ми разом куємо перемогу і віримо у неї. Україна обов'язково переможе!» - наголосив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини