У харківському метро у тестовому режимі запрацював «E-ticket»
17 квітня 2019 12:29 Інфраструктура
У харківському метро у тестовому режимі запрацював «E-ticket» Валідатори системи єдиного електронного квитка «E-ticket» встановили на всіх станціях Харківського метрополітену.

Про це сьогодні, 17 квітня, на сесії міської ради повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, електронним квитком можна скористатися у наземному і підземному міському електротранспорті. До включення в постійний режим систему протягом місяця-півтора протестують. Після цього буде оголошено про припинення поповнення карток старого типу метрополітену, щоб городяни поступово перейшли на нові.

«Це дасть нам можливість оцінити комплексно перевезення в місті. Коли картки запрацюють єдиною системою, ми зможемо оцінити, які динамічні тарифи треба вводити. Поки не можна сказати, на скільки поїздок - 10, 30, 50 - буде розрахований квиток, або він розраховуватиметься по годинах», - зазначив Євген Водовозов.

За його словами, старі картки ще працюватимуть якийсь час, просто їх не можна буде поповнити. Також він повідомив, що харків'яни вже придбали близько 80 тис. єдиних електронних квитків.

Харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив, що вже ведуться переговори з автоперевізниками, щоб для зручності городян встановити валідатори і в автобусах.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини