У харківському метро систему єдиного електронного квитка запустять у лютому
27 грудня 2017 17:51 Інфраструктура
У харківському метро систему єдиного електронного квитка запустять у лютому Система єдиного електронного квитка почне працювати у Харківському метрополітені з лютого 2018 року.

Про це сьогодні, 27 грудня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

За його словами, на початку запуску системи E-ticket в кожному вестибюлі метро працюватиме по одному терміналу - тобто 49, але їх кількість поступово збільшуватимуть.

«Є розпорядження міського голови збільшити кількість наземних терміналів для продажу E-ticket з 323 до 600, за зверненнями громадян. Це забрало час у інвестора на технічне оснащення метрополітену. Попередньо, інвестори підготують термінали всередині метро і мінімум по одному проходу на кожному вестибюлі до 1 лютого. До цього часу ми плануємо підготувати і випустити карти для школярів і студентів. Ніякої катастрофи в тому, що ми це робимо з відстрочкою, немає. Це як ми купуємо телефон: який б він дорогий і хороший не був, у нього бувають збої. А ми запускаємо не телефон, а гігантську машину», - сказав Євген Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини