У харківському «Прозорому офісі» надаватимуть понад 80 соціальних послуг
18 січня 2017 16:12 Місто
У харківському «Прозорому офісі» надаватимуть понад 80 соціальних послуг Перелік послуг, які надаватимуть у центрах «Прозорий офіс», був затверджений сьогодні, 18 січня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Також виконком затвердив положення про центр і регламент його роботи.

Центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс» будуть відкриті в Київському (вул. Чернишевська, 55) та Шевченківському (пр. Науки, 17-а) районах.

У затвердженому переліку - 82 соціальні послуги. В їх числі - видача посвідчень людям з інвалідністю; включення до Єдиного держреєстру громадян, які мають право на пільги; призначення субсидій; призначення грошових компенсацій за проїзд і вартість санаторно-курортного лікування громадянам пільгових категорій; призначення одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим громадянам; призначення допомоги на дітей одиноким матерям та на дітей, над якими встановлено опіку; прийом документів для призначення та перерахунку пенсії; призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт.

Також «Прозорий офіс» буде займатися оформленням і видачею довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, призначенням їм щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Також серед пропонованих послуг - психологічна реабілітація постраждалих учасників АТО, їхня професійна адаптація; призначення різних виплат і компенсацій ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілим внаслідок катастрофи.

Нагадаємо, що центри надання соціальних послуг «Прозорий офіс» у Шевченківському та Київському районах почнуть роботу в цьому році. Такі центри створюються за ініціативою Харківського міського голови Геннадія Кернеса після відвідування ним такого закладу в Вінниці. Цього року планується створити «Прозорі офіси» в двох районах міста, а потім - в усіх інших.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини