У харківському виші впровадять освітній проєкт для школярів
17 вересня 2019 17:26 Співробітництво з міжнародними організаціями
У харківському виші впровадять освітній проєкт для школярів Новий освітній проєкт «Шкільний урок у виші» буде презентовано в рамках «Ночі науки» на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова.

Про це сьогодні, 17 вересня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила директор Департаменту по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами Ольга Дем'яненко.

За її словами, це унікальний проєкт для України, який був ініційований Харківським міським головою Геннадієм Кернесом і реалізується за підтримки Німецької федеральної компанії «GIZ». Його ідея в тому, щоб проводити лабораторні заняття для школярів з хімії та фізики на базі сучасних лабораторних центрів вищих навчальних закладів.

«Ми хочемо створити інтерактивний і багатофункціональний освітній простір для учнів 10-11-х класів харківських шкіл. Таким чином, старшокласники зможуть навчатися в сучасних умовах за допомогою цифрового обладнання і з використанням інноваційних реактивних матеріалів, що неможливо забезпечити в школах. Цей проєкт дуже важливий для навчання і просування науки та інноваційних підходів серед нашої молоді», - підкреслила Ольга Дем'яненко.

Презентація «Шкільного уроку у виші» відбудеться на базі університету міського господарства 21 вересня в рамках проведення «Ночі науки». Організатори зазначають, поки проєкт буде реалізований тільки в одному виші, але в подальшому сподіваються впровадити його і в інших вищих навчальних закладах Харкова.

Зазначимо, в рамках шкільних уроків в університеті ім. Бекетова проходитимуть  заняття, присвячені темі енергоефективності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини