У Харківському зоопарку переселили два види тварин
11 серпня 2021 12:02 Екологія
У Харківському зоопарку переселили два види тварин Бегемотиха і пара нільських крокодилів, що представляють експозицію «Африканське сафарі» у Харківському зоопарку, отримали нове житло.

Як повідомили в зоопарку, тепер бегемотиха Степанида освоює просторий літній вольєр, який включає пісочне покриття і велике озеро-басейн. Басейн оснащений сучасними фільтрами, які створюють постійну циркуляцію, що важливо для благополуччя тварини, яка більшу частину часу проводить у воді.

«Басейн оснащений електропастухами по периметру, які створюють своєрідний водний коридор і відокремлюють бегемота від відвідувачів. Таке рішення допоможе не тільки створити безпечні умови, а й захистити Степаниду від непотрібних частувань з боку відвідувачів», - розповіли в зоопарку.

Також новий експозиційний вольєр побудований для пари нільських крокодилів Джеми та Сені. Крокодили вже успішно проходять адаптацію в новому житлі. У новому вольєрі є все необхідне: басейн з системою фільтрації, система підігріву води, також вольєр оснащений інфрачервоними лампами, під якими рептилії дуже люблять грітися.

Нагадаємо, в Харківському зоопарку йде до завершення реконструкція, в ході якої були створені різні зони: «Королівство слонів», «Планета мавп», «Дика Австралія», «Стежка тигра» та ін. Так, у нові вольєри вже переселилося багато тварин, зокрема, бурі ведмеді, гривасті барани та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини