У «Харківводоканалі» обговорили інвестиційну програму на 2021 рік
25 травня 2021 15:09 ЖКГ
У «Харківводоканалі» обговорили інвестиційну програму на 2021 рік Відкрите обговорення інвестиційної програми КП «Харківводоканал» на 2021 рік відбулося сьогодні, 25 травня.

У ньому взяли участь заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрій Руденко, директор Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Іван Кузнецов, перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, головний спеціаліст відділу НКРЕКУ в Харківській області Світлана Шафоростова, співробітники підприємства, представники громадськості.

Як повідомив директор Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій КП «Харківводоканал» Віталій Терещенко, загальна сума інвестиційної програми підприємства на поточний рік становить 1 475 974,41 тис. грн (без ПДВ). З них - 1 440 716,01 тис. грн буде спрямовано на реалізацію інвестиційних програм в сфері водовідведення, а 35 258,40 тис. грн будуть використані в сфері водопостачання.

За його словами, програма передбачає оновлення обладнання для обслуговування водопровідних мереж, модернізацію і диспетчеризацію підкачуючих насосних станцій, реконструкцію підвальної насосної станції по вул. Маковського, 51. У сфері водовідведення - це оновлення спецмашин і механізмів Комплексу «Харківводовідведення», капітальний ремонт системи аерації на Міських очисних спорудах №1, оновлення насосного обладнання та реалізацію інших проєктів.

За підсумками обговорення інвестиційна програма підприємства на 2021 рік була схвалена.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини