У харків'ян є три місяці, щоб визначитися з назвами районів
19 листопада 2015 16:29 Місто
У харків'ян є три місяці, щоб визначитися з назвами районів Ще три місяці є у харків'ян, щоб визначитися, як називатимуться райони, які підлягають перейменуванню згідно з законом про декомунізацію.

Про це сьогодні, 19 листопада, на засіданнях депутатських комісій повідомив перший заступник міського голови Ігор Терехов.

Він нагадав, що завтра на сесію міськради не виноситимуть рішення про перейменування районів міста, оскільки, відповідно до закону, 21 листопада повноваження міської ради щодо перейменування об'єктів топоніміки закінчуються, і рішення з цього питання має приймати Харківський міський голова. На це йому дається три місяці.

Ігор Терехов зазначив, що цей час піде на вивчення думки харків'ян, і озвучив членам комісій свіжі результати соцопитування, яке проводилося в інтернеті.

«За підсумками голосування, більшість людей зовсім не хоче перейменування. Це 70-80% користувачів. У нас буде час зрозуміти, які назви районів хоче більшість людей», - підкреслив перший заступник міського голови.

Він нагадав, що, відповідно до закону про декомунізацію, у Харкові перейменуванню підлягають Ленінський, Орджонікідзевський, Жовтневий, Фрунзенський і Дзержинський райони.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини