У Харкові будуть управляти світлофорами за допомогою спеціальної програми
07 червня 2017 17:15 Інфраструктура
У Харкові будуть управляти світлофорами за допомогою спеціальної програми Пілотний проект адаптивного магістрального управління дорожнім рухом планують реалізувати в Харкові.

Як повідомив сьогодні, 7 червня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, реалізацію проекту почнуть з проспекта Гагаріна.

На проспекті встановлять камери відеоспостереження і датчики транспортного потоку. Диспетчери на екранах моніторів бачитимуть, що відбувається на дорозі, і за допомогою спеціальної програми зможуть оптимізувати рух транспорту. Наприклад, якщо це можливо і необхідно, водіям будуть давати «зелене» світло, щоб прискорити рух. Як пояснили в Департаменті інфраструктури, наприклад, горить зелене світло на перехресті пр. Гагаріна та вул. Молочної, але по вулиці рухається менше автомобілів, ніж проспектом, де горить червоне світло. За допомогою нової програми можна буде дати «зелене» на проспект Гагаріна і уникнути заторів.

Як зазначив Євген Водовозов, головна мета проекту - збільшити пропускну спроможність магістралі, контролювати транспортний потік і оптимізувати умови руху. За його словами, це черговий етап у процесі впровадження автоматизованої системи управління дорожнім рухом в Харкові. Це європейський досвід, який ще не був впроваджений в Україні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини