У Харкові через надзвичайну подію на Салтівці перевірять всі ліфти
10 березня 2015 18:32 ЖКГ
У Харкові через надзвичайну подію на Салтівці перевірять всі ліфти Міська влада встановлює причини, які призвели до смерті 8-річного хлопчика в ліфті 16-поверхового житлового будинку по Салтівському шосе, 137а.

Про це сьогодні, 10 березня, на брифінгу повідомив заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко.

За його словами, хлопчик жив разом із опікунами - бабусею і дідусем, а його мати раніше була позбавлена ​​батьківських прав. Сьогодні близько полудня бабуся повернулася в квартиру за забутими документами, а хлопчик, залишившись без нагляду на сходовій клітці, заглянув у ліфт, двері якого закрилися, затиснувши хлопчикові шию, і завдали йому травми, несумісні з життям.

Чому не спрацювала автоматика, яка зазвичай не дозволяє ліфтам закриватися, якщо в отворі є перешкода, встановлюватиме спеціальна комісія.

«Була створена міська комісія, щоб розібратися в ситуації і встановити причини, які призвели до трагедії. Сьогодні компетентні органи працюють над встановленням тих, хто винен. Винних обов'язково знайдуть, і вони понесуть покарання. Сьогодні ми обговоримо цю ситуацію з керівниками підприємств, які обслуговують ліфтове господарство в місті, і після цього озвучимо висновки», - повідомив Андрій Руденко.

За його словами, найближчим часом буде вивчена вся документація з капітального та поточного ремонту ліфтів у місті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини