У Харкові для школярів відкривають нові стадіони
01 вересня 2021 09:59 Освіта
У Харкові для школярів відкривають нові стадіони Стадіон після реконструкції відкрили сьогодні, 1 вересня, у Харківській гімназії №23 на вул. Тюрінській, 40.

Цей шкільний стадіон став одним з 13-ти, які заплановано відкрити після реконструкції у 2021 році.

Відкриття спортивного комплексу було приурочено до Дня знань, з яким школярів, їхніх вчителів та батьків привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Дорогі діти, шановні вчителі та батьки! Кожен з нас хвилюється напередодні нового навчального року, але я впевнений, що діти будуть добре вчитися, що ви, дорогі вчителі, будете робити все, аби дати їм необхідний багаж знань. Ви віддаєте своїм учням частинку душі, і велике вам спасибі за це! Для батьків сьогодні дуже хвилюючий момент, але я впевнений, що все буде добре, і наші діти виростуть успішними і щасливими людьми», - побажав секретар міської ради.

Зазначимо, що гімназія №23 з 2000 року входить до складу DSD-шкіл зі складання іспиту на отримання німецького мовного диплома, співпрацює з Німецьким центром, Будинком Нюрнберга і Почесним Консульством Німеччини в Харкові. За результатами ЗНО 2020 року гімназія увійшла в ТОП-20 шкіл міста Харкова.

За останні три роки у гімназії відремонтували покрівлю, хол, фасад, замінили частину вікон, встановили відеоспостереження та виконали низку інших робіт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини