У Харкові до Дня міста проведуть онлайн-квест для молоді
20 серпня 2022 09:34 Суспільство
У Харкові до Дня міста проведуть онлайн-квест для молоді Команда школи волонтерів «AVA» 23 серпня проведе для молоді онлайн-квест «З Харковом у серці».

Як повідомила начальник Управління у справах сім’ї та молоді Аліна Помазан, участь у заході навчить співпрацювати в команді, тренувати увагу та вміння нестандартно мислити для досягнення результату, а також дозволить поповнити свої знання щодо видатних особистостей міста та відомих локацій Харкова.

Завдання будуть командними та приходимуть у Telegram-каналі. Виконувати їх учасники будуть на онлайн-платформі, тому для участі потрібно мати стабільний інтернет. Перші три команди, які виконають всі завдання, отримають подарунки від Управління у справах сім’ї та молоді.

«Збирай команду з трьох однодумців та реєструйся за посиланням. Якщо не маєте з ким грати, не засмучуйтеся, тому що ми допоможемо підібрати учасників», - зазначили в управлінні.

Початок заходу - о 14:00. 

Більш детально з умовами онлайн-квесту можна ознайомитися за посиланням

Довідка. Школа волонтерів «AVA» - проєкт Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту. Завданнями школи є популяризація волонтерського руху та здорового способу життя, а також неформальна освіта молоді. У мирний час випускники школи брали участь у проведенні загальноміських спортивних, культурних, освітніх, іміджевих та соціальних заходів міста Харкова. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини