У Харкові дворовим робітникам передали велосипеди
27 липня 2022 16:47 Місто
У Харкові дворовим  робітникам передали велосипеди Дворові робітники міста Харкова отримали 50 нових велосипедів.
Велотранспорт на потреби комунальних служб передали в рамках проєкту Німецької урядової компанії GIZ «Інтегрований розвиток міст України ІІ» за фінансування урядів Німеччини та Швейцарії.

Із дворовими робітниками зустрівся Харківський міський голова Ігор Терехов. Він подякував їм від імені всіх харків'ян за те, що у воєнний час Харків залишається чистим та доглянутим містом.

«Я дуже вдячний за те, що ви робите. Сьогодні мені сказали: «Дякуємо за чисте місто». Цю високу оцінку харків'яни ставлять вашій праці. Так, важко, війна, постійні обстріли, розбиті будинки, ми з болем дивимося на все це. І в цей тяжкий час ви підтримуєте чистоту на вулицях, у дворах. Щодня ви здійснюєте свій невеликий, але подвиг. Я впевнений, що ми переможемо, відбудуємо наш Харків, і харків'яни завжди будуть з вдячністю ставитися до вашої важкої, але такої необхідної всім нам праці», - зазначив мер Харкова.

Також він повідомив, що це перша партія велосипедів, і в майбутньому планується нове надходження. Двоколісний транспорт двірники зможуть використовувати як для роботи, так і в особистих цілях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини