У Харкові готують фахівців по роботі з молоддю
28 вересня 2017 12:03 Суспільство
У Харкові готують фахівців по роботі з молоддю У Харкові пройшла перша хвиля навчання в рамках державної навчальної програми «Молодіжний працівник».

Вручення сертифікатів випускникам першої хвилі відбулося 26 вересня в Будинку вчених. У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, а також заступник директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту - начальник Управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради Аліна Помазан.

Віце-мер вручив сертифікати державного зразка студентам, аспірантам та викладачам вишів, керівникам, працівникам і волонтерам громадських організацій та ініціатив Харкова, а також Луганської та Донецької областей, які пройшли базовий курс державної навчальної програми «Молодіжний працівник».

«Перед молоддю стоїть важливий виклик. Важливо навчитися працювати в команді не тільки заради себе, а й для країни, гордість за яку треба розвивати», - зазначив Костянтин Лобойченко.

Як повідомила в ході заходу Аліна Помазан, Харків став першим містом в Україні, який підтримав реалізацію державної програми «Молодіжний працівник», що передбачає професійну підготовку фахівців з молодіжної політики.

Зазначимо, що програма «Молодіжний працівник» передбачає підвищення кваліфікації молодіжних лідерів і фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації для підвищення ефективності розробки і реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.

Вже оголошено набір на другу хвилю навчання за програмою. До участі запрошуються держслужбовці та службовці органів місцевого самоврядування, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному, місцевому та локальному рівнях, працівники бюджетних організацій, що працюють з молоддю, лідери та активісти молодіжних і студентських організацій.

Навчання безкоштовне. Всі бажаючі можуть подати заявку до 7 жовтня.

Довідка. Державна програма «Молодіжний працівник» заснована Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики за підтримки Програми розвитку ООН в Україні, Представництва Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні. У Харкові програма підтримується Управлінням у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту, Центром розвитку громад, хабом соціальної активності «Студія 42» та громадською організацією «МИР». Організатор заходу - Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини