У Харкові готуються до подачі тепла у житлові будинки
24 жовтня 2022 17:02 ЖКГ
У Харкові готуються до подачі тепла у житлові будинки Фахівці КП «Харківські теплові мережі» проводять передпускові роботи та подають до системи теплоносій, щоб виявити та оперативно усунути можливі дефекти.

Як зазначили на підприємстві, особливу  увагу приділяють будинкам, які були пошкоджені обстрілами.  Мешканців просять бути пильними і за найменшої підозри на протікання в системі телефонувати до диспетчерської служби «1562 »та кол-центру ХТМ за тел.: 341-41-40. 

Також теплоенергетики вкотре застерігають харків’ян не втручатися в систему опалення, щоб прискорити подачу послуги. На підприємстві наголошують, що такі дії можуть привести до травмування та аварійної ситуації.  

«Ремонтні  бригади працюють цілодобово і усувають дефекти незалежно від комендантської години. Крім того, щодня працівниками усіх філій ХТМ здійснюються обходи зон теплових магістралей на предмет своєчасного виявлення та усунення дефектів, аби не допустити втрат теплоносія. В умовах жорсткої економії енергоресурсів це питання – номер один», - зазначили на КП «Харківські теплові мережі». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини