У Харкові готуються до ремонту житлового фонду
17 березня 2020 16:47 ЖКГ
У Харкові готуються до ремонту житлового фонду Понад 250 тис. кв. м покрівель було відремонтовано в Харкові торік, у 2020 році комунальники планують не зменшувати темпи і відремонтувати не менше.

Про це сьогодні, 17 березня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міської ради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, цього року на ремонт житлового фонду Харкова передбачено понад 700 млн грн, в тому числі 270 млн грн - на поточний ремонт, ще понад 430 млн грн - на капітальний.

«Зараз ми складаємо список адрес для робіт, проте не всі об'єкти ще обстежені і прораховані обсяги робіт. Після підрахунку буде зрозуміло, скільки покрівель зможемо відремонтувати до кінця року, але ми плануємо залишити приблизно таку ж кількість, як і торік», - зазначив Роман Нехорошков. При цьому він повідомив, що під час ремонту покрівель застосовуватимуться нові технології, зокрема, двокомпонентний полімерний матеріал - полісечовина.

При цьому директор департаменту зазначив, що корективи в графік робіт можуть внести карантинні заходи, що проводяться в місті, в зв'язку з чим виконання ремонтних робіт може не укластися в заплановані терміни. «Сьогодні підрядники піднімають питання про те, що велика кількість робочих живе у передмісті Харкова, і в зв'язку з введенням карантину і обмеженням роботи громадського та приміського транспорту незрозуміло, як вони будуть діставатися до роботи. Тому є побоювання щодо кількості робітників, які будуть задіяні в ремонтах», - зазначив директор департаменту.

Він також повідомив, що дефіциту будматеріалів або проблем з їх закупівлею поки немає. Місто готується до ремонтному сезону в колишньому режимі, решта залежатиме від епідситуації в країні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини