У Харкові готуються до святкування Масляної
31 січня 2019 12:48 Місто
У Харкові готуються до святкування Масляної Святкові заходи з нагоди Масляної пройдуть на пл. Свободи з 8 по 10 березня.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 31 січня, провів в міськраді робочу нараду, присвячену підготовці до свята.

Як повідомила директор Департаменту культури Світлана Бабицька, в ці дні на площі щодня проходитиме концертно-розважальна програма. Для харків'ян виступить театр народної музики «Обереги», творчі колективи районів міста, пройдуть конкурси з призами і працюватиме ярмарок з традиційними частуваннями. 8 і 9 березня виступи на сцені пройдуть з 16:00 до 18:00, а традиційне спалення опудала Марени заплановано на 18:00 10 березня.

На Масляну серед районів міста пройде конкурс на кращу красуню-весну. Як повідомив Ігор Терехов, оскільки цього року святкування Масляної збігається з Міжнародним жіночим днем, свято, в тому числі, буде присвячене жінкам.

«Будуть велика концертна програма, розважальна програма. Думаю, харків'янам і гостям міста свято сподобається», - сказав Ігор Терехов.

Він також зазначив, що під час святкування особливі заходи безпеки повинні прийняти представники Служби безпеки України, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, чергуватимуть бригади швидкої допомоги. При цьому перший віце-мер нагадав, що на ярмарку заборонено використовувати газові балони.

Нагадаємо, на час підготовки та святкування Масляної рух транспорту по пл. Свободи в бік ХНУ ім. В. Н. Каразіна буде перекрито.

Зазначимо, що також цікаву святкову програму з нагоди Масляної підготували в Центральному парку культури і відпочинку імені Горького. Там заходи пройдуть 9 і 10 березня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини