У Харкові компенсують відсотки за кредитами на розвиток бізнесу
26 жовтня 2022 10:24 Економіка
У Харкові компенсують відсотки за кредитами на розвиток бізнесу Підприємцям мiста Харкова продовжуватимуть частково компенсувати відсотки за кредитами для розвитку бізнесу.

Як повідомили у Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, з урахуванням воєнних реалій та потреб бізнесу продовжено роботу з фінансової підтримки підприємців. Кожен підприємець міста має можливість отримати компенсацію відсотків за кредитом, отриманим у банківській структурі. З питань участі у програмі можна звернутися до АТ «Ощадбанк», ВАТ «Банк Восток» та АТ «Комерційний індустріальний банк», з якими укладено договори про взаємодію.

Нагадаємо, що 14 липня 2021 року на сесії Харківської міської ради затвердили Порядок часткової компенсації з бюджету Харківської міської територіальної громади відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проєктів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Частковій компенсації підлягають відсоткові ставки за кредитами в національній валюті, залученими на термін до трьох років для реалізації бізнес-проєктів, обсяг яких не перевищує 750 тис. грн. Часткова компенсація надається на рівні 50% від суми відсотків, сплачених позичальниками за звітний місяць за кредитним договором, укладеним з банком-партнером. Частина відсоткової ставки компенсується з бюджету Харківської міської територіальної громади на безповоротній основі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини