У Харкові мобілізують зусилля з прибирання снігу та льоду
06 січня 2022 11:26 Місто
У Харкові мобілізують зусилля з прибирання снігу та льоду Комунальні служби та суб'єкти підприємницької діяльності повинні мобілізувати зусилля з прибирання снігу та льоду на вулицях Харкова.

Відповідні доручення були надані на робочій нараді, яка відбулася сьогодні, 6 січня, у мерії.

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, завдання прискорити темпи прибирання із залученням усіх можливих для цього ресурсів поставив мер міста Ігор Терехов. За його дорученням у найкоротші терміни мають бути прибрані тротуари та внутрішньоквартальні дороги, під'їзди та підходи до храмів, медичних та навчальних закладів.

«Міські підприємства сприятимуть прибиранню та очищенню дворових територій. Також посилено здійснюватимемо підсипку піщано-сольовою сумішшю в приватному секторі, щоб забезпечити безпечне пересування харків'ян. Таке завдання поставив мер міста Ігор Терехов, і ми його виконуватимемо, зокрема у вихідні та святкові дні», - підкреслив перший віцемер.

Також він нагадав, що, відповідно до Правил благоустрою території міста Харкова, очищати тротуари від снігу та льоду зобов'язані і суб'єкти підприємницької діяльності.

«Багато підприємців цей обов'язок не виконують. Сьогодні буде проведена розмова. Тих, хто нас почує, ми подякуємо. Тим, хто продовжить ігнорувати міські нормативні акти, слід очікувати на нашу реакцію в рамках чинного законодавства. Безпека та благополуччя харків'ян – це питання номер один для мера та міської ради», - наголосив Олександр Новак.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини