У Харкові на суботник вийшло понад 18 тисяч людей
19 жовтня 2019 10:57 Екологія
У Харкові на суботник вийшло понад 18 тисяч людей Загальноміський суботник проходить 19 жовтня в усіх районах Харкова.

Сьогодні місто прибирають понад 18 тис. осіб, в числі яких - представники усіх департаментів, районних адміністрацій, депутати міськради, працівники комунальних підприємств, закладів охорони здоров'я та освіти, а також школярі та жителі міста. Вони наводять лад на «червоних лініях», у парках, скверах і зонах відпочинку, біля шкіл, лікарень та об'єктів з масовим перебуванням людей. До роботи також залучено 300 одиниць спецтехніки.

Представники апарату Харківської міської ради прибирають листя та сміття на перетині вул. Чкалова і вул. Лісопарківської, а також у сквері Макаренка. Як повідомила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі, всього в різних районах міста сьогодні працюють близько 900 співробітників усіх структурних підрозділів міської ради.

«Ми щоосені готуємо місто до зими, прибираємо опале листя та гілки і приводимо Харків до належного стану, щоб жителям і гостям було комфортно. Сьогодні на суботник вийшла вся міська рада, комунальні підприємства та активні харків'яни, які своєю працею хочуть зробити місто чистішим і красивішим. Цього року ми вирішили прибрати сквер на вулиці Чкалова, тому що тут знаходяться вищі навчальні заклади і проживає велика кількість студентів, і ми наводимо лад на місцях, де гуляють люди», - зазначила Тетяна Чечетова-Терашвілі.

«Я думаю, що всі жителі повинні стежити за чистотою нашого міста. Адже чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Сьогодні ми зі своїми колегами і друзями вийшли для того, щоб привести до ладу  один зі скверів Харкова, і таких точок у нас ще багато, тому запрошуємо всіх харків'ян приєднатися до цієї акції і прибрати території, де вони гуляють або живуть», - сказав заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко.

Зазначимо, в рамках загальноміського суботника планують привести до ладу понад 200 міських об'єктів, в тому числі Саржин яр, сад ім. Шевченка, сквер «Стрілка», сквер біля фонтану «Дзеркальний струмінь», парк Перемоги, а також центральні вулиці і проспекти міста: пр. Московський, пр. Льва Ландау, Салтівське шосе, Гімназійна набережна та інші.

Нагадаємо, суботник проходить з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини