У Харкові надають повний перелік соціальних послуг
18 липня 2022 14:24 Місто
У Харкові надають повний перелік соціальних послуг Дев’ять управлінь соціального захисту населення в місті Харкові працюють вже два місяці та надають всі 72 послуги соціального характеру.

Як повідомили у Департаменті соціальної політики, за два місяці на прийом до управлінь звернулося 53 600 громадян, 51 725 осіб отримали телефонні консультації.

Найбільш актуальними послугами залишаються видача довідки та призначення допомоги внутрішньо переміщеним особам.

У департаменті зазначили, що за перший місяць роботи статус ВПО отримали 11 259 громадян, а за другий - 8 168. За два місяці роботи управлінь 17 009 громадян подали заяву на допомогу ВПО.

Як і раніше, найбільша кількість звернень від внутрішньо переміщених осіб надійшла до управлінь соціального захисту населення Слобідського та Немишлянського районів.

Нагадаємо, що для упередження скупчення великої кількості людей до управлінь соціального захисту населення можна записатися заздалегідь:

- тел.: https://cutt.ly/EKNGLUu;
- call-центр: (0-800) 304-304;
- офіційний сайт Департаменту соціальної політики:  https://cutt.ly/6HAOPT0 (до «Прозорих офісів» Київського, Шевченківського районів та Регіонального центру послуг).

За телефонами можна отримати консультації з усіх питань, які стосуються діяльності управлінь соціального захисту населення саме в тому районі, де людина перебуває на обліку: https://cutt.ly/EKNGLUu.

З переліком соціальних послуг можна ознайомитись за посиланням: https://bit.ly/3yv2xd4.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини