У Харкові нагородили кращих учнів року
26 травня 2021 17:18 Освіта
У Харкові нагородили кращих учнів року Церемонія нагородження переможців щорічного міського конкурсу «Учень року-2021» відбулася сьогодні, 26 травня, у Міському палаці дитячо-юнацької творчості.

Загалом у конкурсі взяли участь 265 учнів, 20 з яких стали кращими у номінаціях «Інтелектуал», «Лідер», «Спортсмен» і «Творча особистість».

За наукові та спортивні досягнення, креативність та лідерські якості секретар Харківської міської ради Ігор Терехов вручив переможцям Подяки міського голови, пам'ятні статуетки та сертифікати кандидатів на отримання стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» у наступному навчальному році. Також Подяки міського голови отримали батьки переможців.

«Мене переповнює гордість за те, що у нас такі талановиті діти. Мої щирі слова подяки батькам, педагогам і тренерам, які виховали таких дітей. У кожному з цих молодих людей закладені результати вашої щоденної роботи. Ця молодь - майбутнє Харкова», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, що конкурс «Учень року» проводиться в Харкові щорічно з метою підтримки і розвитку інтелектуального, творчого і спортивного потенціалу молоді, створення сприятливих умов для її самореалізації. Переможці конкурсу протягом року щомісяця отримують стипендію Харківського міського голови «Обдарованість» у розмірі 600 грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини