У Харкові обговорили оптимізацію адміністративно-територіального устрою України
13 квітня 2023 19:43 Місто
У Харкові обговорили оптимізацію адміністративно-територіального устрою України Відкритий діалог на тему «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та його вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів» провели сьогодні, 13 квітня, у місті Харкові.

Захід відбувся за участі членів комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також у ньому взяли участь представники державних органів, органів місцевого самоврядування, вітчизняних і міжнародних організацій та інституцій, науковці, експерти.

Вони обговорили основні виклики, обумовлені військовою агресією рф проти України, у сферах діяльності місцевого самоврядування. Зокрема, Харківський міський голова Ігор Терехов наголосив на необхідності завершення процесу децентралізації. Також мер порушив питання компенсаційних виплат харків’янам за зруйноване внаслідок війни житло та відзначив важливість відповідного закону, підписаного Президентом України. 

«Сьогодні люди потребують коштів для того, щоб вони могли придбати собі житло. Адже Харків - одне з найбільш постраждалих міст України. Без даху над головою зараз у місті 150 тис. осіб, і це тільки харків’ян. Перед нами постав дуже великий виклик. Ми розуміємо , що навантаження буде колосальним, але цей шлях ми повинні пройти разом», - зазначив Ігор Терехов. 

Також він звернув увагу на важливість залучення інвестицій до Харкова як до прикордонної громади. За словами мера, Харків готовий конкурувати з іншими містами та наполегливо працюватиме над створенням привабливих умов для інвесторів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини