У Харкові обстежать вчителів на наявність імунітету до COVID-19
08 вересня 2021 16:48 Медицина
У Харкові обстежать вчителів на наявність імунітету до COVID-19 Працівники дошкільних та шкільних начальних закладів Харкова зможуть безкоштовно здати тест на наявність антитіл до COVID-19.

Про це сьогодні, 8 вересня, повідомила журналістам заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, зробити аналіз можна буде в лабораторії Інституту мікробіології та імунології імені І. І. Мечникова, директор якого виступив з такою пропозицією. Обстеження розпочалися сьогодні і триватимуть весь наступний тиждень.

Віцемер зазначила, що поки, за наявними даними, імунітет до COVID-19 мають 24% працівників закладів освіти, але це число не відображає реальну ситуацію, адже є люди, які перехворіли безсимптомно. 

Крім того, надалі обстежити на наявність антитіл планується працівників медичних закладів. Як зазначила Світлана Горбунова-Рубан, за наявними даними, імунітет до коронавірусу мають 69% з них - ті, хто перехворів і вакцинувався, але є інша категорія. 

«Є лікарі, які не хворіли, але постійно контактували з інфікованими, працювали у ковідних відділеннях. Вони заробили імунітет, отримавши малі дози вірусу», - прокоментувала заступник міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини