У Харкові оголосили щорічний фотоконкурс «Герої нашого міста»
24 липня 2019 11:19 Суспільство
У Харкові оголосили щорічний фотоконкурс «Герої нашого міста» Оголошено прийом заявок на участь у щорічному соціальному фотопроекті «Герої нашого міста».

Як повідомили організатори, протягом місяця фотографи будуть ловити «живі кадри», щоб відобразити процес роботи співробітників харківських комунальних підприємств, які зайняті будівництвом, реконструкцією, озелененням, а також роботу лікарів, рятувальників і представників інших професій, які роблять життя в Харкові комфортнішим і безпечнішим. Кращі роботи будуть представлені на виставці, приуроченій до Дня міста.

Як зазначила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, «Герої нашого міста» - особливий соціальний проект. Його мета - підвищити імідж робітничих професій, показати значимість праці працівників комунальних підприємств і сформувати шанобливе до них ставлення. Крім того, фотопроект привертає увагу до позитивних змін у місті.

«Харків визнаний найкомфортнішим містом для життя в Україні, і дуже важливо не забувати про те, що саме завдяки праці робітників він з кожним днем стає кращим. «Герої» Харкова - скромні люди, які роблять таку велику спільну справу. Кожній людині дуже важливо, щоб її старання були помічені і оцінені, адже це додає сил і надихає», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Автор ідеї конкурсу Олег Єгоров підкреслив, що саме завдяки «живим» кадрам реалізується основна мета фотопроекту - показати в роботі справжніх героїв нашого міста - тих, хто будує, ремонтує, прибирає і робить Харків красивіше, тих, хто лікує і рятує життя харків'ян.

До участі в конкурсі запрошуються професійні фотографи та аматори. Номінації - «Подія» (одна робота і серії до п'яти знімків) і «Людина за роботою» (поодинокі фото).

Роботи необхідно надіслати до 15 серпня на e-mail: [email protected], вказавши П.І.Б. автора, дати зйомки, назву сюжету і посилання на профіль автора в соціальних мережах. Розмір фотографій - 30х40 см, 300 DPI.

20 серпня конкурсна комісія відбере фотографії, які візьмуть участь у фотовиставці 22-25 серпня. Переможці будуть нагороджені грамотами та цінними призами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини