У Харкові організують поетапне відвідування зоопарку
18 серпня 2021 13:16 Місто
У Харкові організують поетапне відвідування зоопарку Звернення Харківської міської ради до харків'ян щодо відвідування зоопарку

Шановні харків'яни!

Відкриття Харківського зоопарку - довгоочікувана подія для нашого міста. Відвідати його запланували харків'яни і гості з інших міст. Щоб уберегти тварин, які за час реконструкції відвикли від великих груп людей, Українська асоціація зоопарків і акваріумів рекомендувала сформувати план роботи зоопарку на адаптаційний період для тварин. Фахівці визначили, що у перший місяць зоопарк зможуть відвідати від 3,5 до 5 тисяч осіб на день, і в подальшому ця цифра буде поетапно збільшуватися. На проєктну потужність відвідуваності зоопарк зможе вийти не раніше, ніж в листопаді. 

Для харків'ян вхід буде безкоштовним, тому що Харківський зоопарк - комунальна установа, а значить - входить у власність міста.

Ми вирішили, що першими зоопарк побачать ті, хто найбільше потребує підтримки й уваги - люди пільгових категорій. Потім - працівники комунальних підприємств, які важко працюють і роблять наш побут комфортніше. Вже з початку осені, у вересні, вхід в зоопарк буде відкритий для індивідуального відвідування по Картці харків'янина, і пізніше, орієнтовно з жовтня, його зможуть відвідати гості з інших міст. Для них будуть продаватися квитки.

Сподіваємося, що кожен з розумінням поставиться до такого рішення. Адже, коли адаптивний період пройде, усі зможуть відвідувати зоопарк у будь-який час.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини