У Харкові переклали понад 30 кілометрів тепломереж
25 червня 2022 13:45 ЖКГ
У Харкові переклали понад 30 кілометрів тепломереж Фахіці КП «Харківські теплові мережі» перекладають мережі та відновлююють джерела теплопостачання.

Як повідомили сьогодні, 25 червня, у КП «ХТМ», з початку року теплоенергетики переклали понад 30 км тепломереж. Зокрема, зараз труби великого діаметру замінюють у центрі міста - на вул. Ярослава Мудрого та вул. Космічній. Завершуються роботи на Салтівці - на вул. Валентинівській та вул. Бучми, і триває заміна магістралей на пр. Льва Ландау. Заступник технічного директора КП «ХТМ» Олексій Лука зазначив, що поки що всі затверджені ще до війни плани з реконструкції теплових мереж виконуються на 100%.

Також на підприємстві повідомили, що внаслідок бойових дій було пошкоджено приблизно 20% джерел теплопостачання міста, 15% з яких необхідно замінити. Станом на сьогодні, необхідні роботи виконуються на Північній Салтівці, в МЖК «Інтернаціоналіст», у мікрорайоні «Горизонт» та селищі П‘ятихатки. Паралельно триває реконструкція чотирьох котелень за проєктами Світового банку, запланована ще до війни.

На підприємстві підкреслили, що необхідні матеріали купують за рахунок бюджету міської територіальної громади, і міська влада робить усе можливе, аби забезпечити теплоенергетиків безперебійним постачанням запчастин, палива і будівельних матеріалів для підготовки до опалювального сезону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини