У Харкові планують літній відпочинок для дітей-переселенців
10 квітня 2015 15:47 Суспільство
У Харкові планують літній відпочинок для дітей-переселенців Німецький благодійний фонд «Друзі природи» організовує літній відпочинок дітям, які прибули до Харкова із зони військових дій.

Проект реалізується спільно з Харківською міською радою. Як повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, наступного тижня німецькі благодійники визначаться з місцем відпочинку. Можливо, діти відправляться в заміський санаторій «Березівські мінеральні води», де функціонують спеціальні відділення для оздоровлення дітей. Літнє оздоровлення буде організовано не тільки для дітей-переселенців, але й для харківських школярів: в санаторій поїде рівна їх кількість.

У харківському модульному містечку для переселенців проживає майже 200 дітей, а в міських школах навчається 4 тис. дітей-переселенців. Для літнього відпочинку та оздоровлення їх відберуть за станом здоров'я. У першу чергу на оздоровлення відправляться діти із захворюваннями опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, бронхо-астматичними захворюваннями.

Супроводжувати дітей, швидше за все, будуть їхні батьки (один дорослий на десять дітей), яким також необхідно санаторне оздоровлення.

Зазначимо, що кожні два роки голова німецької організації «Фонд робітничої благодійності» Фріц Кьорбер разом з організацією «Друзі природи» запрошує на відпочинок до Німеччини харківських дітей. Цього року, через складну ситуацію в країні, дітей планують оздоровити в Україні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини