У Харкові планують реконструювати п’ять котелень
22 лютого 2023 16:25 ЖКГ
У Харкові планують реконструювати п’ять котелень Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» планує у 2023 році модернізувати п’ять котелень.

Про це сьогодні, 22 лютого, під час спілкування з журналістами повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

За його словами, попри обстріли критичної інфраструктури, підприємство продовжує модернізувати котельні за проєктами Світового банку. Зокрема, ще влітку була комплексно реконструйована одна з котелень на Північній Салтівці, яку повністю зруйнували ворожі обстріли. Котельню довелося відбудовувати практично з нуля. Зараз вона забезпечує теплом та гарячою водою 42 багатоповерхові будинки та обладнана сучасними системами водоочищення і водопідготовки, потужними котлами, власними свердловинами та генераторами, що дозволяє їй працювати в автономному режимі під час блекаутів. Мер повідомив, що за європейськими стандартами у Харкові вже реконструювали 13 котелень і ще п'ять планують модернізувати цього року.

Також Ігор Терехов зазначив, що зараз усі харків'яни забезпечені теплом. При цьому в місті залишаються котельні, які через руйнування не працюють.

«Нам вдалося забезпечити все місто теплом, але це наші внутрішні перемикання. Ви пам'ятаєте, що у нас були дуже потужні прильоти та серйозні руйнування наших ТЕЦ та котелень. Тому ми робимо все можливе, а іноді й неможливе, щоб забезпечувати Харків гарячою водою та теплом», - наголосив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини