У Харкові побудують нове пожежне депо
04 лютого 2022 12:28 Місто
У Харкові побудують нове пожежне депо Міська влада виділить кошти на завершення будівництва пожежного депо, яке обслуговуватиме Основ'янський та Слобідський райони.

Про це сьогодні, 4 лютого, повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов після огляду об'єктів ДСНС та зустрічі з рятувальниками Основ'янського районного відділення Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області.

Він зазначив, що нове пожежне депо планувалося збудувати у рамках підготовки міста до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, однак у зв'язку з відсутністю фінансування будівельні роботи призупинили.

«Тут будуватимуться два нові мікрорайони, тому нова пожежна частина просто необхідна. Сьогодні ми домовилися, що спільними зусиллями міста та забудовника ми добудуємо депо. Це потрібно для того, щоб плече доїзду було мінімальним, і тоді у будь-якій екстремальній ситуації пожежні машини зможуть швидко доїхати на місце події та врятувати життя людей», - наголосив міський голова.

Також він нагадав, що міська влада виділила кошти на придбання невеликих пожежних машин, які обслуговуватимуть центральну частину Харкова. За його словами, завдяки зміцненню матеріально-технічної бази час реагування оперативних служб ДСНС у разі виникнення надзвичайних ситуацій значно знизиться, що у свою чергу підвищить безпеку харків'ян.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини